Vlaaienslag 2016De vlaaien- en wafelslag gaat officieel van start.

Onze leerlingen trekken de straat op om het record van de voorbije jaren te verbreken. De opbrengst gaat naar de verbetering van onze schoolinfrastructuur. Wij danken u nu al hartelijk voor uw medewerking en steun.

De heerlijke Limburgse vlaaien en ambachtelijke wafeltjes (700 gram per doos, boterwafeltjes ongeveer 30 stuks, chocoladewafeltjes ongeveer 16 stuks) zullen te verkrijgen zijn op vrijdag 2 en zaterdag 3 februari 2018 voor de prijs van 6,00 euro. De vlaaienslag eindigt op zaterdag 3 februari om 12 uur.

Veel succes aan onze leerlingen en... smakelijk!

Nieuws

5 aso steelt de ‘reality’-show 5 aso steelt de ‘r Moeten we in deze ‘Temptation’-tijden echt alles...
Stille wandeling voor Maysae Stille wandeling voor... Op 8 mei 2018 moesten we afscheid nemen van Maysae Tahiri,...
Alexander De Croo opent Run for forest Alexander De Croo opent... En het werd een heel groot succes! Onze droom is een bos van...
Gemeente Kontich schenkt een bos... Gemeente Kontich schenkt... aan de actie RUN FOR FOREST! 

Contact

SINT-JOZEFINSTITUUT
Gemeenteplein 8
2550 KONTICH

03 457 77 97
secretariaat@sji.be