Vlaaienslag 2016De vlaaien- en wafelslag gaat officieel van start. Onze leerlingen trekken de straat op om het record van de voorbije jaren te verbreken. De opbrengst gaat naar de verbetering van onze schoolinfrastructuur. Wij danken u nu al hartelijk voor uw medewerking en steun.

De heerlijke Limburgse vlaaien en ambachtelijke wafeltjes (700 gram per doos, boterwafeltjes ongeveer 30 stuks, chocoladewafeltjes ongeveer 16 stuks) zullen te verkrijgen zijn op vrijdag 2 en zaterdag 3 februari 2018 voor de prijs van 6,00 euro. De vlaaienslag eindigt op zaterdag 3 februari om 12 uur.

Veel succes aan onze leerlingen en... smakelijk!

Nieuws

5 Creatie & Mode ontwerpt concept 'intelligente fietstas' voor Antwerpse vélo's 5 Creatie & Mode ontwerpt... Krijgt de Antwerpse stadsfiets dankzij 5 CREATIE & MODE binnenkort...
De vlaaien- en wafelslag gaat van start! De vlaaien- en wafelslag... De vlaaien- en wafelslag gaat officieel van start. Onze leerlingen...
De Buurtpolitie op school De Buurtpolitie op s Gelukkig niet echt... het gaat om een aflevering van de populaire...

Contact

SINT-JOZEFINSTITUUT
Gemeenteplein 8
2550 KONTICH

T - 03 457 77 97
F - 03 458 53 54
E - secretariaat@sji.be