Vlaaienslag 2016De vlaaien- en wafelslag gaat officieel van start.

Onze leerlingen trekken de straat op om het record van de voorbije jaren te verbreken. De opbrengst gaat naar de verbetering van onze schoolinfrastructuur. Wij danken u nu al hartelijk voor uw medewerking en steun.

De heerlijke Limburgse vlaaien en ambachtelijke wafeltjes (700 gram per doos, boterwafeltjes ongeveer 30 stuks, chocoladewafeltjes ongeveer 16 stuks) zullen te verkrijgen zijn op vrijdag 2 en zaterdag 3 februari 2018 voor de prijs van 6,00 euro. De vlaaienslag eindigt op zaterdag 3 februari om 12 uur.

Veel succes aan onze leerlingen en... smakelijk!

Nieuws

Veilig voorbij een vrachtwagen Veilig voorbij een v Net nu alle partijen er prat op gaan dat ze het verkeer in Kontich...
Oud-leerlingendag zaterdag 20 oktober 2018 Oud-leerlingendag zaterdag... Hét event van het jaar komt er aan... de jaarlijkse o
Leefdagen... startdagen... teambuilding... Leefdagen... startdagen...... Noem het zoals je wil...
Meer dan 1350 leerlingen stapten vandaag het Sint-Jozefinstituut binnen! Meer dan 1350 leerlingen... Wij wensen alle leerlingen een boeiend, leerrijk, leuk sch

Contact

SINT-JOZEFINSTITUUT
Gemeenteplein 8
2550 KONTICH

03 457 77 97
secretariaat@sji.be